Szkoła Podstawowa w Rydzewie

Utworzono dnia 09.12.2023

List do świętego Mikołaja

Kochany Święty Mikołaju.

W tym roku (jak co roku) wszyscy byliśmy bardzo grzeczni. A przynajmniej tak nam się wydaje.

6.12.2023 odbyły się w naszej szkole Mikołajki. Przedszkolaki jak twoje elfy od rana miały ręce pełne pracy. Bezpośrednio po śniadaniu zaczęliśmy produkcję pierników: wałkowanie i wycinanie. Nasze mamy pomogły nam z pieczeniem. My w międzyczasie już tworzyliśmy własne bombki choinkowe. Ledwo ukończyliśmy, a już była kolejna praca do wykonania. Jeszcze ciepłe pierniki wylądowały na naszych stołach wraz z posypkami i kolorowym lukrem. Dekorowanie to była frajda! Każdy piernik miał oryginalne wykończenie i nikt nie znalazłby dwóch takich samych. Teraz wiemy jak ciężko elfy pracują nad naszymi prezentami. Obiecujemy, że zawsze będziemy grzeczni, weseli, koleżeńscy i pracowici. Zawsze pomocni i cierpliwi. Mamy nadzieję, że dzięki temu trafią do nas wymarzone prezenty. Na dowód dołączamy do listu zdjęcia.

Znamy wiele opowieści czytanych przez dorosłych i bajek z Tobą w roli głównej, ale takiego filmu jaki obejrzeliśmy w tym roku jeszcze nie było.

Cieszymy się, że nagrałeś specjalnie dla nas pozdrowienia i wysłałeś zaproszenie na spotkanie. Jeżeli przeczytasz ten list wiedz, że odwiedziny Cię 15.12.2023 w twojej wiosce. Szykuj ciepłą herbatę!

Pozdrawiamy,

Przedszkolaki z SP w Rydzewie

P.S.

Bardzo dziękujemy naszym kochanym mamom za nieocenioną pomoc przy produkcji pierników.

Mikołaju one też w tym roku zasłużyły na prezenty!

Monika Ostaszewska

Utworzono dnia 09.12.2023, 10:52

Nasza Placówka

Plan Lekcji